Trendbet Bayilik

trendbet Bayilik
Trendbet VIP ile son derece dikkat çekici çoğu değişik kampanyadan yararlanmak mümkün olabilir.

Trendbet Bayilik

Trendbet bayilik, ortaklık programı olarak kaydedilmiş olan ve bunun yanı sıra üye olan kişilere yüksek miktarlı para kazanma fırsatını sunan bir hizmettir.

Trendbet bayilik almak isteyenlerin kendilerine ait bir internet siteleri olmak zorundadır.

İlgili internet sayfasına koyulacak olan farklı araçlar üzerinden siteye üye kazandırmaları gereklidir.

  • Kayıt: Firma bayiliği vasıtası ile şirketin kazancına ortak olmak mümkün olabilir. Çok basit bir müracaat süreci söz konusudur. Bunun için mrticketaff.com adresini ziyaret etmeniz şarttır. İlgili bölümdeki kayıt ol düğmesine bir kere tıklayın. İsim, soy adı, eposta adresi, şifre gibi alanları etkin bir şekilde doldurun. Sitenizin adresini de çok açık bir şekilde belirtmeyi unutmayın. En fazla 2 günlük zaman dilimi içinde geri dönüş alabilirsiniz.
  • Pazarlama Araçları: Şirket bayisi olmuş olan bir şahsa işletmenin sunmuş olduğu farklı pazarlama araçları vardır. Bunların içinde XML Feed, Medya, Sosyal ağlarda paylaşım, Json Feed, bağlantı oluşturucu mevcuttur. Hepsini sitenin farklı yerlerine koymanız gereklidir. Bunun sağlanmasının sonrasında artık süreç başlar. Bahis oynamak için siteyi seçecek olan kişilerin sizin sayfanızda erişim sağlaması gereklidir. Bu sayede para sahibi olacaksınız.
  • Kazanç: Ofis bayiliği alınmasının sonrasında kazanç miktarı belli yüzdeli komisyonlar üzerinden ifade edilmektedir. Minimum olarak yüzde 16 gibi tatmin edici bir rakam söz konusudur. Üstelik hak etmiş olduğunuz paranın alımı sırasında hiçbir zorluk önünüze çıkmaz.

Trendbet VIP

Trendbet VIP ile son derece dikkat çekici çoğu değişik kampanyadan yararlanmak mümkün olabilir.

Trendbet VIP müracaatları e-posta üzerinden en kısa zaman dilimi içinde sağlanır.

Yatırım miktarlarının çok olması gereklidir. Aynı zamanda sitede geçirilmiş olan vakit de büyük bir önem taşır.

  • Avantajları: Özel üyelik almış olan bir kişinin yatırım yapmak için farklı teknikleri kullanması mümkün olabilir. Bunun için canlı yardım alanı ile iletişim kurmak ve ilgili sistemleri kısa süre içinde tanımlamak gereklidir. Aynı zamanda miktar konusu ile ilgili koyulmuş olan hiçbir limitin olmaması büyük kolaylık demektir.

Ayrıcalıklı site üyeleri buna ek olarak çekim prosedürlerini her daim anlık bir şekilde ve saniyede yapabilirler. Aynı biçimde çekim miktarının üyenin istediği miktarda olması gibi bir üstünlük da vardır. Buna ek olarak değişik sistemlerin tercih edilmesinin önünde hiçbir engel söz konusu değildir.

VIP üyeler için işletmenin hazırlamış olduğu daha farklı sürprizler de mevcuttur. Buna göre özel biçimde Whatsapp telefon hizmeti takdim edilir. Çok değişik ve bunun yanı sıra miktarı yüksek olan bonuslar da mevcuttur. Bunların bütününden yararlanmak için ofise hemen bir e-posta yollayın ve süreci en kısa zamanla başlatın.

Trendbet dizaynı şıklığı ve bunun yanı sıra sadeliği aynı anda buluşturmasından kaynaklı çok büyük bir beğeni toplamaktadır.

Trendbet dizaynı yeşil ve siyah renklerin yanı sıra bunun dışında beyaz kullanılarak oluşturulmuştur.

Trendbet sitesi bu çerçevede gözü yormaz.

  • Menü Tasarımı: Trendbet üst menü dizaynı konusu ile ilgili piyasanın en iyileri içinde yer alır. Çünkü aradığınız birçok oyunu bulmanız mümkün olabilir. Bunların bütünü özel düğmelerle ifade edilmiştir. Üstelik yan yana olması gibi bir fırsat da söz konusudur. Trendbet alt menü dizaynı için de aynı şeyler geçerlidir.

Trendbet TV, canlı ve hiçbir zaman kesintinin olmadığı maç yayını olarak dikkat çeker.

Trendbet TV bilgisayarın yanı sıra bunun yanı sıra mobil uyumlu olduğundan kaynaklı çok fonksiyoneldir.

Buradan maç izlemek için ana sayfadaki özel geliştirilmiş olan düğmenin üstüne bir kere tıklamak yeterlidir.

Trendbet canlı TV kullanımı konusu ile ilgili bir sınırlama hiçbir biçimde yoktur. Siteden üyelik almamış olan kişilerin de tercih etmesi mümkün olabilir. Bunun yanı sıra hiçbir zaman bu hizmet için para ödemek zorunda değilsiniz.

Maçların Yayın Kalitesi: Trendbet çevrimiçi TV, oldukça yetenekli bir altyapı üzerinden oluşturulmuştur. Bu sayede seçili olan yarışmanın başlaması çok uzun bir zaman almaz. Bir kere tıklamak yeterli olacaktır. Donma, kesilme, buzlanma ve aynısı durumlar ortaya çıkmaz. HD kalite vasıtası ile maçların seyir zevki her daim çok fazla olacaktır. Bunun yanı sıra ekranın büyütülmesi, background ışıklarının kapatılması basittir.

Maçların Programı: Trendbet canlı TV maç programı geniş olması vasıtası ile çoğu büyük avantajlı da birlikte getirmektedir. Bu sayede izlemek istediğiniz birçok maçı ilgili alan üzerinden bulmak çok basit olacaktır. Futbol maçları bunların arasında öne çıkar. Normal şartlarda şifreli bir şekilde yayınlanan yarışmalar şifre olmadan izlenir. Basketbol, tenis, elektronik spor oyunlarını da unutmamak gerekiyor. Sorunsuz ve kesintisiz bağlantı vasıtası ile hoş zaman geçirmek mümkün olabilir.

Trendbet Twitter

Trendbet Twitter sosyal medya hesabının olması bütün üyeler ve bunun yanı sıra hesabı olmayanlar için büyük bir üstünlük anlamına gelmektedir. Trendbet Twitter erişimi için şu adımları atın;

Trendbet Twitter hesabı erişimi hızlıdır. Bunun için ofisin Türkçe olan sayfasında çevrimiçi olun. Bunun sonrasında logonun üstüne bir kere basmak yeterli bir atılım olacaktır. Bu sayede ilgili sayfanın yüklenmesi çok uzun bir zaman almayacaktır.

Bunun yanı sıra hem sosyal medya sayfasından hem de Google üzerinden arama vasıtası ile de sonuç alabilirsiniz.

  • Bonus Paylaşımları: Bonuslar her daim şirketin en fazla sevilen ve bunun yanı sıra ilgi gören hizmetlerinin başında geliyor. Bundan kaynaklı çoğu insan kampanyaların takibini yapıyor. Yeni promosyonlar söz konusu olduğunda ofis bunları anlık bir şekilde ve paylaşım biçiminde bu sosyal medya hesabı üzerinden duyuruyor.
  • Alan Adı Paylaşımları: Trendbet Twitter alanı vasıtası ile farklı çoğu bilginin hızlı bir şekilde edinilmesi mümkün olabilir. Bunlardan birisi işletmenin son adresidir. Şirket hem çok güvenilir olmasına hem de lisansının bulunmasına rağmen erişim yasağına maruz kalıyor. Bundan kaynaklı alan adını değiştirmekte. İşte bu hususta hızlı bir şekilde en son alan adının ne olduğunu ilgili kısım üstünden öğrenebilirsiniz.
  • Maç Paylaşımları: Trendbet Twitter paylaşımları kapsamında sunulmuş olan bir diğer hizmet ise yarışmalar ile ilgili verilen bilgilerdir. Şirketin resmi sitesi üzerinden her daim çoğu maça tahminde bulunmak mümkün olabilir. Bunların reklamları yapılırken oldukça özel olan bir resim kullanılır. Maçın isminin yanı sıra en önemli oyuncuları, logosu ve bunun yanı sıra oranları da ifade edilmektedir. Buna ek olarak ilgili maçın olduğu yere direk erişim için bir url de koyulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*